BİZİ TAKİP ET @MASALKIZCOM 1500TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! BİZİ TAKİP ET @MASALKIZCOM 1500TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! BİZİ TAKİP ET @MASALKIZCOM 1500TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

 

TESLİMAT

 

Sitemizden yaptığınız bütün alışverişlerde 399₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo fırsatı!

 

Siparişiniz 24 ile 48 saat arasında Sürat Kargo’ya teslim edilir. Kargolar siparişinizi teslim aldıktan sonra sizi sms ile bilgilendirir ve bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim eder.

 

Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.  

 

 

DEĞİŞİM

 

Firmamızdan yaptığınız alışverişlerde para iademiz yoktur. Değişimimiz mevcuttur.

 

Değişmek istediğiniz ürünleri,  fatura tarihinden itibaren 10 gün içerisinde fatura ile birlikte geri gönderebilirsiniz.

 

Değişmek istediğiniz ürünleri, mağazamızdan yada kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. Değişim kargo ücreti alıcıya aittir. Değişimlerde ürününüz mağazamıza ulaştıktan sonra değişim ürününüzü seçebilirsiniz.

 

Değişim kargoları ile ilgili, 05013271236 numaralı Whatsapp hattımızdan irtibat sağlayarak değişim koşulları hakkında detaylı bilgi alıp, gönderilerinizi sağlıklı bir şekilde gönderebilirsiniz.

 

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir.

 

Değişim işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur.

 

Değişim işlemlerinde fatura ibrazı ve değişim işleminin rahat sağlanması için Whatsapp Destek Hattı (05013271236) ekibimizle irtibat sağlayınız.

 

İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.

 

Değişim işlemlerinde anlaşmalı kargo firmamız Sürat kargodur. Bu kargo ile gönderim yapmanız gerekmektedir. 

 

Sürat kargo anlaşma kodu: 1273681920 

 
 

Kampanya grubuna giren ürünlerde değişim bulunmamaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR